محل تبلیغات شما

51

نمیدونم چی به سر این کشور داره میاد ولی داره آمار افراد با سواد و نخبه ای که دانشگاه های بسیار خوبی بدون هیچ سهمیه جانباز یا هیئت علمی ای درس خوندن معدل خوبی دارن و زبان بلدن و دارن فکر مهاجرت حتی به کشور هایی که توی خیلی از شاخص ها اگر از ایران بدتر نباشن بهتر نیستن رو توی سر دارن. خیلی هم برام عجیبه. اگر قدیما آمریکا و کانادا و استرالیا و اروپای غربی هدف اصلی مهاجرت نخبگان بود الان بعضا با سخت تر شدن و شدیدتر شدن رقابت مقاصد دارن به سمت کشور های بعضا نیمه توسعه یافته ای پیش میره.

واقعا توی گروه ها بعضی سوالات رو میبینم برام ناراحت کنندن

+یه زمانی فکر میکردم خوش به حالش اسکایپ کرده با استادی که میخواسته. در حالی که استاد من جوابم رو نمیداد. بعدها معجزه واقعیت شد و منم با اونی که میخواستم اسکایپ کردم. همین طوری خود استاد ایمیل زد و تایم ست کرد. الان اون نامه اکسپتش رو گرفته. امیدوارم چند وقت دیگه این قضیه برای منم به واقعیت تبدیل بشه.

+چند ساعتی رفتم و توی شهر گشتم. شهر رنگ و بوی عید رو داشت و مردم سرزنده و خوشحال بودن. خوشحالم که توی همچین شهری زندگی میکنم. نه خیلی کوچیک هست و نه خیلی بزرگ.یه عده پسر میدون اصلی شهر نشستن و ساز میزنن. یه گوشه عمو فیروز ساز میزنه و میخونه و مردم دورش جمع شدن.

+کلی نوشتم راجب 10 تا چیز مختلف و پاک شده. خیلی طولانی بودن. به شدت اعصابم خورد شده. تمامش حرفای دلم بودن.

+از کانال نویسی که صرفا میره و کافه های مختلف قهوه میخوره نباید انتظار داشت که راجب مباحث مهم و عمیق بحث کنه وقتی بهش یه لینک میدی و میگه میذارم آره حتما و بعدا میبینی میاد توی کانالش راجب صحرای کربلا صحبت میکنه.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها