محل تبلیغات شما

36

امروز با یکی از دوستای دانشگاه هم صحبت میکردم.کسی که واقعا فکر میکردم که چقدر روحیه شاد و مثبتی داره ولی امروز فقط پر از ناله بود. نمیدونم چی شده و چه به سر مملکت اومده ولی به معنای واقعی طرف از نخبگان جامعه هست. از هیچ دانشگاهی جواب قاطعی نداشت و میترسید که باید امسال ارشد امتحان بده.

+حس میکنم به یک انقلاب درونی و عقیدتی به معنای واقعی کلمه و قضیه احتیاج دارم. نمیدونم چی شده این چند وقته که هرکسی که روش حسابی وا میکردم از جهت عاقل بودن و مثبت بودن به کل فکرم رو بهم ریخته و کلا دیگه رشو حسابی وا نمیکنم. انگار باید دوستای دور و ورم رو عوض کنم. آدم هایی خیلی سطح بالاتر از خودم رو باهاشون معاشرت کنم.کلا توی زندگی از چیزی که خیلی متنفرم یه جا واستادن هست.

+نمیدونم من حساس شدم یا کلا دیگه تحملم کم شده و حال و حوصله تحمل آدمای منفی رو اصلا ندارم. همین دوست من نمرات تافل و جی آر ایش عالی شده ولی همش ناله میکنه. بهشم میگم. میگم سطح توقع رو خب یکمی بیار پایین تر تو عالی هستی فقط باید یکمی صبر و تحملت رو بهتر کنی. فکر کنم مشکل پیدا کردم کلا.

+Dallas Buyers' Club رو دیدم.موضوع جالبی داشت و ارزش حداقل یک بار دیدن رو هم. بازی بازیگر های اصلی هم عالی بود.

+درحال دیدن September in Shiraz و دیدن شهره آغداشلو اینجا.هم جالبه توی کی از اپیسود های Grey's Anatomy هم بازی میکرد یادمه. اون موقع اصلا نمیشناختمش ولی حس میکردم این خانمه چقدر آشنا هست و چقدر ایرانیه. رفتم Cast رو دیدم و اسم شهره آغداشلو بود. تازه اونجا بود که فهمیدم اصلا کی هست و الانم توی فیلم با سلما هایک و ادرین برودی بازی میکنه.

+چند وقت پیش به دوستم توی کانادا بهش سپرده بودم اگر میتونه بره و با یکی از استادایی که مکاتبه کرده بودم تو یکی از دانشگاه های کانادا صحبت کنه. توی همون شهر زندگی میکرد چون. امروز بهم خبرداد که رفته و استاده رو دیده و خیلی هم کول بوده استاده بهش به دوستم گفته آره دیدم اپلیکیشنش رو و دارم بررسی میکنم. بوی ریجکت میاد :)) سوای از مرام و معرفت این دوستم که 5 سالی میشه ندیدمش چون از آخرای دبیرستان از ایران رفت تا اونجا لیسانس بخونه واقعا به خاطر لطفی که بهم کرد نتیجه این دانشگاه هرچی که باشه اگر عمری باقی بود و اکسپت و فاند کافی گرفتم حتما یه کافه مهمونش میکنم اونجا.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها