محل تبلیغات شما

35

گاهی و فقط گاهی قضاوت نکردن و صبر بودن سخت ترین کار دنیاست. نمیدونم بقیه چیکار میکنن ولی برای من از سخت ترین مسائل دنیا احساس و روابط انسانی هست. انگار گاهی برام پیچیده میشه همه چیز که خیلی سخت میتونم هندل کنم همه چیز.

+اون دوستی بود که میخواستم بهم پیام نده. یه دوست صمیمی که دیگه دوست نداشتم که صمیمی باشه.دوباره پیام داد و کلی صحبت کرد. که میخوام باهم مثل قبل صمیمی باشیم و خب طبیعتا بهش حقیقت رو گفتم که نمیخوام دیگه واقعا. دنبال لیبل نیستم برای یه رابطه ولی یه رابطه یه طرفه ای که توش طرف نه دوست پسرت هست و نه تو دوست داری باشه نه تعهد خاصی بهم دارید و نه قصد ازدواج حقیقتا و فقط و فقط بر این اساس هست که بیاد و برات فقط از بدبختی هاش و سنواتی شدنش و اینکه چقدر باید پول بده برای ترم آخر و اینکه نداره بگه. از اینکه به کسی پیشنهاد داده و رد شده بگه. سوالی که داشتم ازش این بود که فقط بهم بگو از من توقع چی داری؟ شاید هفته ای یک بار بهم پیام بدیم ولی واقعا دوست ندارم رابطم با همچین پسربچه ای حتی 1% جلو بره.

راستش حتی آرزو میکنم که بتونم سریع و قاطع تمومش کنم و براش آرزوی موفقیت کنم.منم مشکلات خودم رو دارم. زندگی خودم رو دارم و فکر میکنم که باید به اون ها برسم. یه مواقعی در یک برهه هایی از زندگی یه سری چیز ها و یا شاید آدم ها مثل دست انداز و سرعت گیر هستند.ممکنه زمینت نزنن ولی وقتی ازشون فاصله میگیری تازه میفهمی که چقدر میتونستی پیشرفت کنی و نکردی و چقدر فرصت های آشنا شدن حتی با آدم های جدید توی زندگیت رو از دست دادی. رابطه مثل الاکلنگ هست. اگر تعادل برقرار نشه و یکی همیشه بالا یا پایین باشه ادامه دادنش حداقل برای من ممکن نیست

+یکی از ویدیو های جالب و خوبی که گوش دادم امروز Ted Talk ای به اسم The power of vulnerability هست. دیدنش کاملا توصیه میشه. یه فیلم جدیدی هم میخوام شروع کنم به پیشنهاد یکی از کانال نویس هایی که میخونمش به اسم September in Shiraz هروقت دیدم این فیلم رو میام میگم چطور بود.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها